«Вбивця не має права працювати в поліції» – під вінницьким судом провели пікет (ФОТО)

Сьогодні о 12.30 під Вінницьким окружним адміністративним судом проводили пікет. Зібрались рідні і близькі Олександра Комарницького, який помер у лікарні після побиття поліцейським Сергієм Пивоваром. Саме в цьому суді мало проходити судове засідання щодо поновлення поліцейського на роботі, повідомляє Vlasno.info. Об этом сообщает sprotiv.in.ua со ссылкой на СМИ.


Мати Олександра Марія Павлівна дістає портрети сина. Роздає іншим учасникам пікету. Друзі розгортають плакати "Вимагаємо справедливого суду", "Ні – поліцейському свавіллю!", "Ганьба!".


piket-pid-sudom 8 1


piket-pid-sudom 9 1


– Той, хто вбив Сашу Комарницького, намагається поновитись на посаді. Слідство ще не закінчилось, а він вже хоче поновлення. Такі люди не мають права працювати на роботі, — наголошує однопартієць Олександра Віктор Гуменчук. — Це загальна проблема, не тільки з Вінницею пов’язана. Ця проблема більш глобальна. І проблема у підготовці поліцейських. Бо наразі вони відносяться до людей, як до другого сорту. І цей випадок показує, що робиться в нашій поліції. Як людина, яку звинувачують у вбивстві, може поновлюватися на роботі? Ми проти того, щоб такі люди працювали в поліції. Ми вимагаємо, щоб суд був справедливий. Йому треба у в’язниці сидіти, а не поновлюватись на посаді.


piket-pid-sudom 6 1


piket-pid-sudom 3 1


З цим погоджується й брат Олександра Віктор Комарницький:


– Неприпустимо, якщо судді погодяться задовольнити позов убивці. Навіть розгляд цієї справи — це вже неправильно. Треба спочатку провести йому психологічну перевірку, бо немає ні жалю, ні співчуття. Ще не закрита справа по брату, а він має наглість поновлюватись на роботі. Якщо ж суд задовольнить позов, то це буде прецедент. Після цього всі поліцейські будуть спокійно бити та вбивати: чого ж стримуватись? Це буде досить неординарний випадок, коли вбивці поновлюються на роботі.


piket-pid-sudom 7 1


Після пікету усі піднімаються в судову залу. Там з’ясовуються, що Сергій Пивовар не зміг прийти на засідання, адже перебував у Могилів-Подільському на іншому судовому засіданні. Відтак, засідання перенесли на 20 грудня.


piket-pid-sudom 1 1


piket-pid-sudom 4 1


Читайте також: Підозрюваного у смертельному побитті вінничанина випустили під домашній арешт.


Фото: Тетяна Щербатюк


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/gromada/aktsiji/item/32770-vbyvtsia-ne-maie-prava-pratsiuvaty-v-po”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя