Торгова війна Трампа з ЄС обвалила експорт віскі зі СШАТорговельна війна президента США Дональда Трампа у минулому році вдарила по експорту американського віскі.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Як пише "Європейська правда", про це йдеться у матеріалі агентства Associated Press.


Загальний експорт бурбону, віскі Теннессі та житнього віскі упав на тлі скорочення експорту до ключових європейських ринків віскі. Водночас удома в США продажі віскі суттєво зросли.


Американські виробники віскі опинилися в центрі торгової суперечки торгового спору з середини 2018 року. Тоді ЄС ввів тарифи на американський віскі та інші продукти з США у відповідь на рішення Трампа ввести мита на європейські сталь і алюміній.
У 2019 році виробники віскі в США побачили, що їх експорт скоротився на 16% до 996 мільйонів доларів в порівнянні з попереднім роком. При цьому експорт віскі до ЄС в минулому році скоротився на 27%.


На американський віскі припадає 65% всього експорту алкогольних напоїв в США, а ЄС є головним експортним ринком для виробників віскі. Експорт впав майже на 44% в Іспанії, майже на 33% у Великій Британії і майже на 20% у Франції.


Водночас у США сукупний обсяг продажів на внутрішньому ринку збільшився на 5,3% до рекордних 29 млрд доларів торік.


Європейська правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/02/13/657017/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя